درباره ما

شرکت صنعتی معدنی آریا ناران سرچشمه ( سهامی خاص)

درباره ما

 • شماره ثبت : 3792
 • سال تاسیس : 1376
 • مدیرعامل : آقای مهندس محمد اسلامی
 • سرمایه : 500،000،000،000 ریال
 • نوع سهام : سهامی خاص
 • تعداد سهام : 5،000،000 سهم
 • تعداد سهام شرکت راهیان سهام : 4،999،000
 • تعداد سهام شرکت سرمایه گذاری : 200 سهم
 • تعداد سهام شرکت نیپک : 200 سهم
 • تعداد سهام شرکت ارفع سازان : 200 سهم
 • تعداد سهام همگامان مس : 200 سهم
 • تعداد سهام شرکت معدنی و تولیدی مدوار : 200 سهم

0

کل پروژه های انجام شده

0

تعداد ماشین آلات موجود در شرکت

0

پروژه های در دست احداث

0

تعداد پرسنل شرکت

توضیحات تکمیلی

در تاریخ1377/3/23 به شماره ثبت 3792 در اداره ثبت شركت های كرمان با سرمایه اولیه 10.000.000 ریال (ده میلیون) ریال‌ تاسیس گردید . شركت سرمایه گذاری در سال 1385 نسبت به خرید سهام سایر سهامداران اقدام نمود . در این راستا با توجه به تغییراتی كه در موضوع فعالیت شركت داده شده ، در تاریخ 1386/2/26 در اداره ثبت شركت ها نام شركت از مس راه كرمان به شركت صنعتی و معدنی آریا ناران سرچشمه تغییر یافت و سرمایه این شركت به 240.000.000.000 ریال (دویست و چهل میلیارد) ریال‌ افزایش داده شد .
اين شركت از همان ابتدا با استفاده از تخصص و تجربه و فعالیتهای صورت گرفته، قراردادهاي مرتبط با هدف شركت با شركت ملي صنايع مس گرديد كه در اين رابطه موفق به عقد قراردادهاي هيپ 2 ، جاده خط لوله آب برگشتي از سد رسوبگير ميدوك ، سدهاي آبگير و رسوبگير ميدوك ، سد موقت TD1 و ترفيع سد سرچشمه في مابين شركت مس گرديد كه علاوه بر مديريت انجام كار بخشهايي از كار نيز توسط خود شركت انجام شده است و سرانجام فعاليت هاي خود را براي آينده در زمينه هاي زير برنامه ريزي نمود .

1- ارزشمند ترین سرمایه هر سازمانی منابع انسانی است.

2- بهبود روشهای تولید و بروزرسانی آن

3- ارتقاء دانش فنی و مهندسی

4- کیفیت در خدمت رسانی و تولید (مشتری مداری)

5- حفظ و صیانت از جسم- روح و روان نیروی انسانی

این شرکت در سال 1386 به شماره ثبت 3792 شکل گرفت واکنون با سرمایه ثبتی به میزان 420 میلیارد ریال که صد در صد سهام آن متعلق به شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه می باشد با هدف توسعه زیر ساختهای معدنی و با دراختيار داشتن نيروي انسـاني متخصص و مجرب توانسته است در منطقه نقش مهمي در زمينه عمليات معدنكاري ( باطله برداري و ‌استخراج ) ایفا نماید . این شرکت سعی دارد به پشتوانه تجربه فعالیت معدنی و افزایش ماشین آلات خود ( شاول ، دامپتراک و . . . ) ، توان کارکردش را از 15 میلیون متر مکعب استخراج مواد معدنی به 25 میلیون متر مکعب – کیلومتر در سال افزایش دهد. این مهم ، مقدمه جهش بلندی است برای شرکت آریاناران ،که جهت نیل به اهداف بلند مدت خود بر پایه فعل خواستن بنا نهاده است .

– انجام كارهای معدنكاری شامل پی جویی -اکتشاف- طراحی – حفاری – انفجار – استخراج مواد معدنی
– انجام كارهای راه سازی شامل احداث راه ها ، بزرگراه ، زیر سازی راه آهن ، پلهای فلزی یا بتنی سنگی و اجرای آسفالت و سایر كارهایی كه مربوط به احداث راه و باند و فرودگاه می باشد .
– اجرای كلیه عملیات خاكی و تامین ماشین آلات سنگین راه سازی
– مشاوره در امور فنی و مهندسی و بازرگانی

پیام مدیریت شرکت صنعتی و معدنی آریاناران

باسلام و درود به روان پاک شهدا، امام شهدا و آرزوي طول عمر براي مقام معظم رهبري، بسيار مفتخرم که در شرکت صاحب نام آرياناران مشغول فعاليت و توليد براي ميهن عزيزمان هستم. پرسنل متخصص، کوشا، جهادي و زحمتکش، شرکت آرياناران را در شرايط تحريمهاي ظالمانه و شرايط بد اقتصادي توانسته اند نه تنها شرکت را در شرايط خوبي نگه دارند بلکه در توليد نيز همت گمارده اند.

اين شرکت در زمينه هاي معدنکاري، راهسازي، سدسازي، ليچينگ و بيوليچينگ تجربه دارد و مي تواند به کشور عزيزمان خدمت نمايد و آمادگي هر نوع همکاري را در اين زمينه هاي دارد.

مديرعامل شرکت آرياناران سرچشمه

محمد اسلامي

ارتباط با مدیر عامل: Eslami_m@nicico.com

ارتباط با شرکت :

تلفن : 34312661 (034)
ایمیل :

گواهینامه های اخذ شده توسط این شرکت

مدیران این شرکت

معرفی اعضای هیات مدیره

هيئت مديره در راستاي دسترسي به زمينه هاي كاري ذكر شده در بالا پس از بررسي ، تصميم به جهت گيري در انجام كارهاي با ثبات تر گرفت كه در اين رابطه با توجه حجم عمليات باطله برداري و استخراج معدن و طرحهاي توسعه شركت ملي صنايع مس ايران و با در نظرگرفتن پتانسيل هاي موجود در كشور كه قطعا در آينده طرحهاي توسعه مواجه با كمبود پيمانكار توانمند در اين زمينه ميشوند به سمت گسترش كار شركت به كارهاي معدني گرفته شد و با شركت در مناقصه مجتمع مس سرچشمه و ارائه پيشنهاد بگونه اي كه 100 % برنده مناقصه باشد شركت و بلافاصله نسبت به خريد ماشين آلات معدني و تجهيز كارگاه اقدام نمود .

دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره از طریق لینک تماس با ما اقدام نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.